Konečně snadná a rychlá cesta k Vaší vysněné postavě

Už po dlouhá léta se snažíte zhubnout, ale nedaří se Vám dodržovat nejrůznější dietní jídelníčky, které se na Vás sypou z internetu, nebo které Vám dokonce předepisují dietologové a odborníci na stravování? Nemáte čas si každý den chystat zdravé jídlo nebo nevíte jak na to? Tak právě pro Vás je tím nejlepším řešením naše krabičková dieta. Na příklady se můžete podívat u nás , kde se můžete přesvědčit, že víme, o čem mluvíme a že jsme odborníci na slovo vzatí.

diář

U nás zjistíte, že zhubnout mohou dámy i pánové všech věkových kategorií, a že s námi nemusíte jen hubnout, ale také si jen udržovat již dosaženou váhu. Naše programy jsou rozděleny nejen podle pohlaví, ale také právě podle toho, jestli se snažíte zhubnout nebo jestli jen chcete udržovat už dosaženou váhu.
Krabičková dieta od nás obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo zaměřené podle toho, zda chcete shodit nějaká ta kila navíc, nebo si chcete jen udržet svou váhu. Je zde vyvážený obsah sacharidů, tuků i proteinů, které Vaše tělo potřebuje pro správný chod a rovnováhu a všechno je vyváženo tak, abyste shazovali uložený tuk a ne svaly. Všechno pro Vás připravují naši nutriční a výživoví specialisté, takže se nemusíte vůbec ničeho obávat.

toast

Největší výhodou naší krabičkové diety je to, že Vy sami nemusíte hledat žádné recepty a nemusíte se hodiny pachtit u plotny a připravovat si všechno sami, ale my všechno připravíme a rozdělíme porce na celý den do krabiček a přivezeme Vám je až k Vám domů či do práce. Budete jíst správně a vyváženě a budete hubnout bez jakéhokoliv stresu z vaření a vyhledávání zdravých receptů a odvažování přesných porcí a podobně. Tohle všechno je na nás. Vy si jen pochutnáte a budete hubnout.